Inzerce

Alergologie Brno

Hledáme ambulantního lékaře/lékařku pro obor alergologie, lokalita Brno s atestací nebo i s interním či pediatrickým kmenem. 

Požadujeme:

atestaci z oboru nebo alespoň částečně pediatrický či interní kmen, zájem o specializaci v alergologii, příjemné vystupování a trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

zaškolení a přivedení k atestaci na akreditovaném pracovišti, nadstandardní mzdové ohodnocení, 25 dnů dovolené, pracovní doba po-pá, příjemné pracovní prostředí, podpora dalšího vzdělávání (příspěvek na jazykové kurzy, účast na tuzemských i mezinárodních kongresech), úhrada členského příspěvku ČLK, příspěvek na stravování. Možnost zajištění ubytování.

Kontakt

email: rohovsky@hornmed.cz

tel.: 602 359 753

 

Nabídka prostor pro ambulanci imunologie a alergologie

Nabídka prostor pro ambulanci imunologie a alergologie v nově budované moderní poliklinice v Ústí nad Orlicí - Vital komplex (střed města) s garancí uzavření smluvního vztahu s pojišťovnou VZP (ilustrativní architektonický návrh v příloze).

Kolaudace polikliniky a zahájení provozu se předpokládá na podzim tohoto roku 2022, v budově mimo další ambulance a rehabilitačního centra bude také laboratoř s odběrovým místem a lékárna, ambulance jsou k dispozici buď bez nebo se sociálním zařízením (koupelna se sprchovým koutem a vlastním WC

Vizualizace venkovních a vnitřních prostor naleznete ZDE

Kontakt:

 Ing. Ivan Kozák

Vital kontakt s.r.o.

602 730 637

vitalkontakt@seznam.czo: 06-06-2022

 

 

 

Vloženo: 26-07-2022