Volná místa

Lékař/lékařka alergologie Brno

Hledáme ambulantního lékaře/lékařku pro obor alergologie, lokalita Brno s atestací nebo i jen s interním či pediatrickým kmenem. 

Požadujeme:atestaci z oboru nebo alespoň částečně pediatrický či interní kmen, zájem o specializaci v alergologii, příjemné vystupování a trestní bezúhonnost.

Nabízíme:zaškolení a přivedení k atestaci na akreditovaném pracovišti, nadstandardní mzdové ohodnocení, 25 dnů dovolené, pracovní doba po-pá, příjemné pracovní prostředí, podpora dalšího vzdělávání (příspěvek na jazykové kurzy, účast na tuzemských i mezinárodních kongresech), úhrada členského příspěvku ČLK, příspěvek na stravování. Možnost zajištění ubytování.

Kontakt: email: rohovsky@hornmed.cz
tel.: 602 359 753

datum vložení 29.10.2020

 

LÉKAŘ/LÉKAŘKA – alergologie Praha

Centrum alergologie a klinické imunologie Nemocnice Na Homolce oznamuje, že v současné době disponuje jedním volným pracovním místem v rozsahu úvazku 0,6 (3 dny v týdnu) v čistě ambulantním provozu.

Požadavky: atestace v oboru alergologie a klinická imunologie (je výhodou), zaměření na dětskou alergologii (je výhodou)

Nabízíme: práci v akreditovaném a prosperujícím zařízení s akreditací II. typu pro obor alergologie a klinická imunologie, podmínky pro osobní a profesionální rozvoj, až 5 týdnů dovolené (dle výše úvazku), mimořádné placené zdravotní volno (sick day), stravování s příspěvkem zaměstnavatele, karta MultiSport, možnost ubytování ve vlastní ubytovně pro mimopražské zaměstnance

Bližší informace: doc. MUDr. Petr Čáp, Ph.D. – tel. 257 273 045/mob. 603 440 136

Datum vložení: 1.10.2020

 

LÉKAŘ/LÉKAŘKA - alergologie Velké Meziříčí

Hledáme ambulantního lékaře/lékařku s atestací pro obor alergologie, místo Velké Meziříčí, poliklinika s ambulantním provozem

Požadujeme: atestaci z oboru, zájem o obor, profesionální přístup, příjemné vystupování a trestní bezúhonnost.

Nabízíme: motivační nadstandardní mzdové ohodnocení, 20 + 5 dnů dovolené, pracovní doba po-pá, příjemné pracovní prostředí, sestra se znalostí chodu alergologické ambulance, podpora dalšího vzdělávání, úhrada členského příspěvku ČLK, příspěvek na stravování a další benefity. Možnost zajištění ubytování.
Kontaktujte nás i v případě zájmu o zkrácený úvazek.

Kontakt: email: j.jaruskova@dumzdravi.cz tel.: 777 564 880

Datum vložení: 1.10.2020