Volná místa

LÉKAŘ/LÉKAŘKA - alergologie Brno

Hledáme ambulantního lékaře/lékařku pro obor alergologie, lokalita Brno s atestací nebo i jen s interním či pediatrickým kmenem. 

Požadujeme: atestaci z oboru nebo alespoň částečně pediatrický či interní kmen, zájem o specializaci v alergologii, příjemné vystupování a trestní bezúhonnost.

Nabízíme:zaškolení a přivedení k atestaci na akreditovaném pracovišti, nadstandardní mzdové ohodnocení, 25 dnů dovolené, pracovní doba po-pá, příjemné pracovní prostředí, podpora dalšího vzdělávání (příspěvek na jazykové kurzy, účast na tuzemských i mezinárodních kongresech), úhrada členského příspěvku ČLK, příspěvek na stravování. Možnost zajištění ubytování.

Kontakt: email: rohovsky@hornmed.cz, tel.: 602 359 753

Datum vložení: 18.6. 2020

 

LÉKAŘ/LÉKAŘKA  - alergologie Praha

Do alergologické ambulance v Praze přijmeme lékaře/lékařku na plný nebo částečný úvazek.

Požadujeme:  atestace z alergologie nebo částečně pediatrický nebo interní kmen.

Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení, pracovní doba PO-PÁ,  práci na akreditovaném pracovišti II. typu pro obor alergologie a klinické imunologie, 5 týdnů dovolená, 3 dny sick days, stravenky v hodnotě 120,- Kč, úhrada členského příspěvku ČLK, podpora dalšího vzdělávání. Nástup dle dohody.

Kontakt: email: setinova@immunia.org

Datum vložení: 18.6. 2020

 

ZDRAVOTNÍ LABORANTKA Praha

Do imunologické laboratoře v Praze přijmeme zdravotní laborantku na plný úvazek.

Požadujeme: SZŠ/VOŠ specializace zdravotní laborant – laboratorní metody v lékařské imunologii.

Nabízíme: platové podmínky dle dohody, pracovní doba PO-PÁ, práce na akreditovaném pracovišti, 5 týdnů dovolená, 3 dny sick days, stravenky v hodnotě 120,- Kč, podpora dalšího vzdělávání.

Kontakt: email: setinova@immunia.org

Datum vložení: 18.6. 2020